Voor wie?
De subsidie is voor particuliere verhuurders en institutioneel beleggers. Wilt u weten of u binnen de doelgroep valt? Volg dan de stappen in de beslisboom op rvo.nl.
Waar krijgt u subsidie voor?
Deze subsidie is bedoeld voor energiebesparende maatregelen, onderhoudsmaatregelen en energieadvies. Per woning krijgt u maximaal € 6.000,- subsidie. In totaal ontvangt u maximaal € 400.000,- subsidie.
Enkele belangrijke voorwaarden
- U bent als verhuurder minimaal één dag eigenaar van de woning vóórdat u subsidie aanvraagt;
- De woning waar u subsidie voor aanvraagt, moet al een huurwoning zijn voor de start van de verduurzamingsmaatregelen. En de woning wordt minimaal één dag voordat u de subsidieaanvraag indient, verhuurd. U kunt dit aantonen met een ondertekend huurcontract;
- U start met de uitvoering van de verduurzamingsmaatregelen vanaf 1 april 2022;
- De uitvoering van de maatregelen is of wordt gedaan door een bouwinstallatiebedrijf. De uitvoering mag u niet zelf doen;
- U heeft geen andere subsidie aangevraagd of gekregen voor de activiteiten(en) waarvoor u de SVOH aanvraagt.
Aanvragen
Voor de volledige informatie over deze subsidie, alle voorwaarden en het aanvragen van de subsidie kunt u terecht op rvo.nl.